قیمت اصلی 6.000.000 تومان بود.قیمت فعلی 4.500.000 تومان است.
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.

استودیوی صدابرداری خانه مسترینگ

آشنایی با خدمات استودیو خانه مسترینگ

استودیوی صدابرداری خانه مسترینگ انواع خدمات استودیویی شامل ضبط موسیقی، میکس و مسترینگ، آهنگسازی و تنظیم و دوره‌های آموزش موسیقی را ارائه می‌نماید. جهت جلب رضایت هنرمندان گرامی هزینه‌ها در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” تا حد امکان کاهش یافته و در عین حال تمامی تلاش‌ها جهت افزایش کیفیت ارائه خدمات صورت پذیرفته است. در استودیو خانه مسترینگ  تولید یک اثر موسیقایی از صفر تا صد امکانپذیر است. انواع خدمات استودیوی صدابرداری خانه مسترینگ را در زیر مشاهده می‌فرمایید.

کلیه مراحل آهنگسازی، میکس و مسترینگ و آموزش در استودیو صدابرداری خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمد دهنادی) انجام می‌پذیرد.

جهت اطلاع از هزینه خدمات قابل ارائه در استودیوی صدابرداری “خانه مسترینگ” به صفحه هزینه‌ها مراجعه بفرمایید و جهت ارتباط با استودیو صدابرداری از  طریق واتساپ  اینستاگرام ، تلگرام  و یا شماره ۰۹۰۲۴۱۳۹۱۹۱ تماس حاصل بفرمایید.

 

آهنگسازی در استودیو صدابرداری

‌آهنگسازی و تنظیم در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” در انواع سبک‌های غربی، (پاپ، راک، کلاسیک، الکترونیک) انجام می‌پذیرد و امکانات سخت‌افزاری نظیر سینتی‌سایزر YAMAHA MONTAGE 8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5 به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت‌ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری شده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با‌کیفیت، ضبط ساز به صورت زنده نیز امکانپذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه‌ها را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می‌باشد.

استودیوی صدابرداری خانه مسترینگ

ضبط در استودیو صدابرداری

ضبط استودیویی

ضبط استودیویی در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” با استفاده از به روزترین نرم‌افزارها و سخت‌افزارها انجام می‌پذیرد. میکروفن‌های Neumann U87 ،AKG 414 ،Rode K2 و Rode nt5 match paired به همراه پری امپ Universal Audio LA 610 mk2 و کانورتور RME 24bit/192Khz از جمله تجهیزاتی هستند که جهت ضبط آثار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اینجا حداکثر تلاش لازم جهت ایجاد محیطی خلاق و راحت به همراه آکوستیک مناسب جهت تولید موسیقی انجام پذیرفته است. تمامی موارد فوق به علاوه تخصص تئوری و عملی که همیشه مهم‌ترین رکن کار است، تضمین کننده ضبط با‌کیفیت وکال، گیتار، ساز‌های بادی و سازهای زهی شما خواهد بود.

بعد از آهنگسازی و تنظیم، ضبط ، میکس و مسترینگ موسیقی  مراحل بعدی تولید یک اثر هستند که ضبط استودیویی قدم نخست در این چرخه است و باید با بهترین کیفیت ممکن انجام پذیرد.

میکس موسیقی در استودیو صدابرداری

میکس  آهنگ شما در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ”  با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه انجام خواهد شد. علاوه بر تخصص و دانش روز، وجود چندین سیستم مانیتورینگ مختلف از جمله اسپیکرهای Focal twin 6be و Mackie hr624، پردازشگر UAD2، پردازش ۲۴ بیت ۱۹۲ کیلو هرتز، میکسر سخت افزاری Roland vs700 و فضای آکوستیکی کنترل شده، کیفیت میکس آهنگ شما را تضمین می‌کند.

میکس موسیقی
مسترینگ موسیقی در استودیو صدابرداری
مسترینگ موسیقی

مسترینگ در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” همواره  اولویت شماره یک ما بوده است. اینجا همه موارد لازم جهت دستیابی به بالاترین حد کیفیت فراهم آمده است. از آن جمله می توان به اتاق تیون شده به همراه آکوستیک حرفه‌ای، سیستم مانیتورینگ کالیبره شده بر اساس استاندارد K system، کانورتور RME ، پردازنده  UAD2، و مانند همیشه مهمترین عامل که همان تخصص و علم روز است اشاره کرد.

در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ”  خدمات مسترینگ  به دو شکل استاندارد و تفکیکی ارائه می‌شود. در حالت استاندارد یک ترک استریو که خروجی مرحله میکس می‌باشد  جهت مسترینگ تحویل استودیو می‌شود، حال آنکه در حالت تفکیکی هر میکس به حداکثر ۶ بخش تفکیک می‌شود. به عنوان مثال سازهای بیس در یک ترک، همه وکال‌ها در ترک دوم، بقیه سازها در ترک سوم و درامز در ترک چهارم. در روش  تفکیکی عملا دست مهندس مسترینگ برای کنترل قطعه بازتر بوده و نتیجه بهتری حاصل می‌شود. اما از آنجا که این روش وقت‌گیرتر و پیچیده تر است  هزینه بالاتری را نسبت به مسترینگ استاندارد  طلب می کند.

در استودیو صدابرداری خانه مسترینگ دوره  آموزش آهنگسازی و تنظیم و دوره آموزش میکس و مسترینگ نیز برگزار می‌شود.

تخفیف فوق ویژه دوره جامع تولید موسیقی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه