قیمت آهنگسازی و تنظیم

قیمت آهنگسازی و تنظیم

قیمت آهنگسازی و تنظیم متاثر از عوامل زیادی است. از آن جمله کیفیت موسیقایی اثر، استفاده از ساز زنده و کیفیت استودیوی ضبط و در نهایت کیفیت میکس و مسترینگ. در واقع هزینه تا حد زیادی با کیفیت نهایی اثر ارتباط مستقیم دارد.البته این به آن معنا نیست که کار‌های ارزان قیمت‌تر لزوما بی کیفیت هستند بلکه باید به این نکته توجه کرد که کیفیت  امری نسبی است و همواره در مقایسه بین دو اثر تفاوت کیفیت آشکار می شود.

در خانه مسترینگ

هزینه آهنگسازی و تنظیم  تقریبا معادل یک سوم  قیمت آهنگسازی و تنظیم در استودیوهایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد. علی رغم قیمت پایین، کیفیت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با بهترین کارهای روز  بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است. پکیج های آهنگسازی و تنظیم خانه مسترینگ  در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ

شروع پروژه پس از برقراری تماس   و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی صورت می پذیرد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ به صورت مرحله ای دریافت می گردد که جزئیات آن در قرار داد قابل مشاهده است. آهنگسازی و تنظیم  و میکس و مسترینگ در خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

در خانه مسترینگ

پرسشی دارید؟
از من بپرسید
در اولین فرصت به پرسشتان پاسخ می دهم !