6.000.000 تومان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.

درباره خانه مسترینگ

خانه مسترینگ، وبسایت تخصصی آموزش و تولید موسیقی است که از سال ۱۳۹۲ توسط سرمد دهنادی راه اندازی شده و فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از راه‌اندازی این وبسایت، ارائه آموزش‌های استاندارد در زمینه آهنگسازی و تولید موسیقی و همچنین خدمات متنوع استودیویی از طریق اینترنت می‌باشد.

سرمد دهنادی، آهنگساز و صدابردار، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ با فراگیری ساز پیانو آغاز نمود و سپس به فراگیری سلفژ و هارمونی و سایر علوم مرتبط با آهنگسازی پرداخت. وی از سال ۱۳۸۵ تمرکز اصلی خود را بر روی فراگیری صدابرداری و مکیس و مسترینگ قرار داد و به تدریج اقدام به تجهیز استودیوی شخصی خود با نام خانه مسترینگ نمود.

سرمد دهنادی چندین آلبوم موسیقی و تعداد زیادی تک ترک مجوزدار از وزارت ارشاد در کارنامه کاری خود دارد که  تعدادی از آنها از طریق صفحه نمونه کار قابل دسترسی می باشد.

خدمات وبسایت خانه مسترینگ حول دو محور اصلی شکل گرفته است.

۱- تولید موسیقی

۲- آموزش موسیقی

تولید موسیقی شامل آهنگسازی، ضبط، میکس و مسترینگ و تهیه مجوز وزارت ارشاد می‌باشد.

آموزش موسیقی شامل دوره‌ آموزش آهنگسازی و تنظیم و آموزش میکس و مسترینگ و همچنین دوره‌های مکمل مربوط به این دو مبحث بوده و تمامی این دوره‌ها به صورت غیر‌حضوری برگزار می‌شوند.

تلاش خانه مسترینگ بر آن است تا به دور از فضای کاسب کارانه‌ای که این روز ها بر هنر موسیقی سایه افکنده است، کیفیت را در اولویت کار خود قرار داده و چه در زمینه آموزش و یا تولید موسیقی رضایت صد در صدی مخاطبان را کسب نماید.

خانه مسترینگ به شما تعهد می‌دهد که در ارائه خدمات و آموزش‌ها صداقت، کیفیت کار و رضایت شما هدف اصلی‌ خواهد بود.