6.000.000 تومان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.

آموزش رایگان آهنگسازی و تنظیم

آموزش رایگان آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ شامل نکات، تکنیک‌ها و بعضی مطالب تئوری و عملی در زمینه تئوری موسیقی و هارمونی ، ارکستراسیون، مطالب نرم‌افزاری و نکات فنی مربوط به کامپیوتر می‌باشد. هدف از این آموزش‌های رایگان و کوتاه، ارائه مطالب کمک آموزشی به هنرجویان و علاقه‌مندان به هنر آهنگسازی است. این آموزش‌ها حالت مکمل داشته و به هیچ عنوان جایگزین یک آموزش جامع، پایه‌ای و کامل در زمینه آموزش آهنگسازی و تنظیم نیست.

برای فراگیری آهنگسازی و تنظیم به صورت اصولی شما نیازمند یادگیری چندین مهارت مختلف در زمینه موسیقی هستید. این مهارت‌ها عبارتند از: تئوری موسیقی، هارمونی، نوازندگی (حداقل به صورت پایه)، سلفژ (حداقل به صورت پایه)، سازشناسی و در نهایت نحوه استفاده از امکانات نرم‌افزاری.

متاسفانه با همه‌گیر شدن نرم‌افزارهای آهنگسازی این باور غلط در میان علاقه‌مندان به هنر آهنگسازی به وجود آمده که صرفا با یادگرفتن نحوه کار با نرم‌افزار آهنگسازی می‌توان تبدیل به یک آهنگساز حرفه‌ای شد. شوربختانه تعداد زیادی افراد به ظاهر مدرس (عموما کم سن و سال) که سواد موسیقایی چندانی ندارند نیز بر این تبل تو خالی می‌کوبند و ادعا می‌کنند که با یادگیری نرم‌افزار، شما آهنگساز می‌شوید.

در این صفحه مطالب آموزشی کوتاه از تمامی مباحث مختلف آهنگسازی نظیر تئوری موسیقی ، هارمونی، نوازندگی، کامپیوتر، نرم‌افزار و… برای آشنایی و احتمالا رفع اشکالات شما عزیزان گردآوری شده است. باز هم تاکید می‌کنم، نرم‌افزار آهنگسازی آخرین چیزی است که یک هنرجوی واقعی آهنگسازی باید به آن فکر کند.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ثبت نام در دوره تخصصی آموزش آهنگسازی و تنظیم خانه مسترینگ صفر تا صد این هنر را به شکل اصولی و استاندارد بیاموزید.

آموزش‌های رایگان آهنگسازی و تنظیم

کامپیوتر مناسب برای آهنگسازی
آموزش رایگان آهنگسازی

کامپیوتر مناسب برای آهنگسازی

انتخاب کامپیوتر مناسب برای آهنگسازی اولین چالش فناوری است که هنرجویان آهنگسازی با آن مواجه می‌شوند. از آنجا که اکثر هنرجویان موسیقی اطلاعات تخصصی زیادی

مطالعه بیشتر...