قیمت اصلی 6.000.000 تومان بود.قیمت فعلی 4.850.000 تومان است.
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.
خانه مسترینگ

میکس و مسترینگ آنلاین

میکس و مسترینگ آنلاین چیست

میکس و مسترینگ آنلاین

میکس و مسترینگ آنلاین چیست ؟ این روزها اینترنت جزء لاینفک بسیاری از مشاغل شده است.امکانات بی پایان اینترنت جهت تبلیغ، گسترش و حتی ارائه اصل خدمت سبب شده بسیاری از افراد از این پدیده اواخر قرن بیستم برای معرفی و جلب مشتری جهت کسب و کار خود استفاده کنند.

از طرف دیگر پیشرفت تکنولوژی دیجیتال تمامی جوانب زندگی بشر و از آن جمله، هنر را نیز دستخوش تغییرات شگرفی نموده و امکاناتی پیش روی هنرمندان قرار داده که تا چندی پیش رویایی دست نیافتنی می نمودند. در این میان هنر موسیقی نیز بی نصیب نمانده و از تکنولوژی بهره های فراوان برده است.

امروزه ضبط یک اثر موسیقایی نیازمند حضور تمامی نوازندگان در مکانی واحد نیست. اگر چه حضور هنرمندان در یک مکان و همنوازی، تجربه ای بی بدیل و لذت بخش است اما بعد مسافت، هزینه ها و کمبود زمان، از جمله دلایلی است که بسیاری از نوازندگان و هنرمندان را از داشتن چنین تجربه دلنشینی محروم ساخته است. این جاست که تکنولوژی موسیقی دیجیتال به همراه اینترنت به کمک این دسته از موسیقیدان ها می آید.

میکس و مسترینگ آنلاین

در دنیای مدرن امروز یک آهنگساز می‌تواند ملودی خود را از طریق اینترنت برای تنظیم کننده فرستاده و تنظیم کننده پس از تنظیم اثر و هماهنگی با آهنگساز، اثر تنظیم شده را برای ضبط به استودیو منتقل کرده و پس از ضبط و میکس و تایید نهایی، فایل میکس شده مجددا از طریق اینترنت برای مهندس مسترینگ فرستاده شده و او نیز پس از مستر کردن اثر، فایل نهایی را برای هنرمند ارسال می‌کند. در واقع میکس و مسترینگ آنلاین مدتی است که جای خود را در میان خدمات استودیویی باز کرده است.

چرخه بالا اگر چه تا حدی رویایی و ناممکن به نظر می رسد اما دقیقا پروسه ای است که در آمریکا و بعضی کشورهای اروپایی در حال انجام است و عده زیادی از آهنگسازان و نوازندگان و خوانندگان از همه یا قسمت هایی از این چرخه کار مدرن بهره می جویند و حتی پا را هم از این فراتر نهاده و به مدد اینترنت پر سرعت و نرم افزارهای مخصوص امکان ضبط استودیویی از راه دور ،مثلا دو شهر، را تجربه می کنند. البته مورد اخیر در مراحل اولیه است و سالها تا رسمی شدن فاصله دارد و صد البته در این میان عده کثیری نیز به همان شیوه های قدیمی تر به تولید موسیقی می پردازند اما آنچه مسلم است همه گیری استفاده از میکس و مسترینگ آنلاین در سال‌های آینده است.

هدف از طراحی  وب سایت خانه مسترینگ، ارائه خدمات آموزش و تولید موسیقی و از جمله میکس و مسترینگ آنلاین، با سرعت بالا، هزینه کم و بدون واسطه است. البته به علت پایین بودن پهنای باند اینترنت در ایران، عمل به شیوه ذکر شده در بالا به طور صد در صد امکان پذیر نیست اما با می‌توان فایل‌ها را از طریق شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام برای استودیو ارسال کرد.

در این وب سایت خدمات زیر ارائه می گردد:

از چهار مورد بالا به جز ضبط موسیقی که نیازمند حضور هنرمند در محل استودیو می باشد، ارائه مابقی خدمات بدون حضورایشان امکان پذیر است البته در صورت تمایل حضور سبزشان را در محل استودیو گرامی خواهیم داشت.

امید است وجود این سایت پیوند دهنده هنر هنرمندان در گوشه و کنار این مرز و بوم بوده و کمکی در جهت ارائه خدمات هنری مدرن به ایشان باشد.
سرمد دهنادی

۱۳۹۲/۱۲/۵

تخفیف فوق ویژه دوره جامع تولید موسیقی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه