قیمت اصلی 6.000.000 تومان بود.قیمت فعلی 4.850.000 تومان است.
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.
خانه مسترینگ

آموزش آنلاین میکس و مسترینگ

آموزش میکس و مسترینگ به صورت غیر حضوری

آموزش آنلاین میکس و مسترینگ در واقع آموزش میکس و مسترینگ به صورت غیر‌حضوری است. این دوره آموزشی منحصر به فرد، صفر تا صد میکس و مسترینگ را به هنرجویان آموزش می‌دهد. مطالب دوره مبتنی بر استانداردهای آموزشی بین المللی بوده و هنرجو بعد از اتمام این دوره به راحتی می‌تواند اقدام به راه اندازی استودیوی حرفه‌ای نموده و میکس و مسترینگ آثار صوتی را انجام دهد. در ادامه با کامل‌ترین دوره آموزش میکس و مسترینگ در کشور آشنا شوید.

آموزش میکس ومسترینگ  آنلاین در خانه مسترینگ در واقع نوعی از آموزش غیرحضوری است که در آن هنرجو، ویدئوی کلاس آموزشی را با بالاترین کیفیت دریافت  کرده و مطالب را بدون صرف وقت و هزینه ایاب ذهاب و با نصف مبلغ شهریه کلاس حضوری در منزل فرا می گیرد. لازم به ذکر است مطالب ویدئو ها به دلیل عدم محدودیت زمان در هنگام ضبط (برخلاف کلاس حضوری) تمرکز بیشتری داشته و نسبت به کلاس حضور کامل تر می باشد. 

آموزش میکس و مسترینگ غیر حضوری در خانه مسترینگ شامل 12 ویدئو  است که دقیقا تمام مطالب کلاس حضوری را در بر داشته و علاوه بر آن مباحث بیشتری که به دلیل محدودیت وقت در کلاس حضوری امکان مطرح شدن ندارند را نیز شامل می‌شود. به همین دلیل علیرغم اینکه جلسات حضوری 90 دقیقه اند، طول مدت هر ویدئو حداقل 120 دقیقه خواهد بود.

در این دوره شما ابتدا با آکوستیک و طریقه راه اندازی استودیو صدابرداری آشنا شده و بعد از فراگیری اصول اولیه کارکرد نرم‌افزار، کار عملی  بر روی یک پروژه میکس را آغاز می‌کنید و در طول جلسات با مراحل و روش‌های میکس و مسترینگ موسیقی به صورت عملی آشنا می‌شوید.

هنرجو در پایان دوره موظف به میکس و مستر کردن 5 پروژه تمرینی و ارسال آن برای استاد است تا از این طریق  از مشکلات و نقاط ضعف خود آگاهی یابد.

سرفصل‌های دوره میکس و مسترینگ غیرحضوری

آموزش آنلاین میکس و مسترینگ

دوره کامل آموزش میکس و مسترینگ غیر حضوری، شامل ویدئوهای با کیفیت آموزشی است که بر اساس سناریوی دقیق و با هدف رساندن هنرجو به مرحله میکس و مسترینگ حرفه‌ای و همچنین راه اندازی استودیوی حرفه‌ای ضبط و ویرایش صدا تهیه و تدوین شده است.  فرمت ویدئوها به شکلی است که هنرجو هیچگونه کمبودی را نسبت به کلاس حضوری احساس نخواهد کرد. به عنوان مثال فیلم‌برداری در مواقع لازم از دو زاویه مختلف انجام شده تا هنرجو به طور کامل به مبحث اشراف داشته باشد.  تمامی سوال‌های هنرجو نیز از طریق واتساپ، تلگرام ویا  سیستم چت وبسایت،  به صورت مستقیم از سوی مدرس پاسخ داده خواهد شد. گفتنی است  برای علاقه‌مندان به مبحث آهنگسازی، دوره غیر حضوری  آموزش آهنگسازی و تنظیم  نیز در خانه مسترینگ طراحی شده و ارائه می‌شود. 

حداقل تجهیزات جهت شرکت در دوره آنلاین میکس و مسترینگ
تجهیزات مکمل (غیرضروری) جهت شرکت در دوره آنلاین میکس و مسترینگ

روش شرکت در دوره آنلاین میکس و مسترینگ

مراحل ثبت نام:

1- ساخت اکانت کاربری در وبسات

2- ورود به فروشگاه و انتخاب دوره دلخواه

3- دانلود ویدئوی جلسات و پلیر مخصوص

4- فعالسازی ویدئو از طریق ثبت ماشین کد پلیر و دریافت پسورد اختصاصی

تخفیف فوق ویژه دوره جامع تولید موسیقی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه