آموزش آنلاین آهنگسازی

آموزش آنلاین آهنگسازی در خانه مسترینگ، در واقع دوره غیر‌حضوری آموزش آهنگسازی و تنظیم است که از طریق دریافت ویدئوهای فوق العاده باکیفیت و دقیقا مطابق با مطالب کلاس‌های حضوری و با میانگین زمانی بیش از دو برابر آن  برگزار می‌شود. کاملترین دوره آموزش آهنگسازی به همراه تمامی پلاگین‌ها به صورت رایگان و شهریه اقساطی و هزینه‌ای یک ششم  کلاس حضوری آهنگسازی در خانه مسترینگ، ولی با همان کیفیت و با ارائه مطالب بیشتر.

این دوره مناسب آن دسته از هنرجویانی است که به هر دلیل امکان حضور منظم در کلاس حضوری را نداشته ولی در عین حال به دنبال دوره های باکیفیت آموزشی خانه مسترینگ می باشند.

دوره آهنگسازی غیر حضوری شامل بیست ویدئوی فوق العاده با کیفیت با فیلمبرداری از چند زاویه برای مشاهده بهتر نحوه کیبورد نوازی و تمرینات آوازی و همچنین کار نرم افزاری است.  تمامی مباحث دوره حضوری در ویدئوها گنجانده شده و علاوه بر آن،  مباحث بیشتری که به دلیل کمبود وقت، طرحشان در دوره حضوری مقدور نیست در ویدئو های دوره غیر حضوری مطرح میشوند.

متاسفانه اکثر هنرجویان در ابتدای کار تصور می کنند با یادگیری یک یا چند نرم افزار تبدیل به آهنگسازی چیره دست می شوند در حالی که واقعیت چیز دیگری است. در این میان عده ای هم هستند که به دلیل احاطه حدودی به بعضی از نرم افزارهای آهنگسازی الکترونیک نظیر FL STUDIO و Ableton خود را مدرس آهنگسازی معرفی کرده و بر سردرگمی هنرجویان می افزایند. حال آنکه آهنگسازی یعنی شناخت موسیقی و قوانین آن، شناخت نتها و ارتباط بین صداها، آموختن چگونگی ترکیب نتها، درک وزن و ریتم ، توانایی خلق ملودی های زیبا و صحیح از نظر علم موسیقی و به طور خلاصه داشتن سواد موسیقی.

تنها بعد از داشتن این اطلاعات است که هنرجو می تواند با استفاده از نرم افزار اثر زیبا و ارزشمند خلق کند. در واقع نرم افزار در فرایند تولید موسیقی وسیله ای کمکی است. در دوره آموزش آنلاین آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ هنرجو قدم به قدم با مصالح لازم جهت ساخت موسیقی آشنا می گردد.

سرفصل‌های دوره آهنگسازی آنلاین:

 • راه اندازی استودیوی خانگی
 • تئوری موسیقی
 • هارمونی و آکورد شناسی
 • ملودی سازی
 • تکنیک پیانو
 • سلفژ آوازی مقدماتی
 • ساز شناسی
 • تنظیم
 • آموزش نرم افزار

دوره کامل آموزش آهنگسازی غیر حضوری  شامل ۲۰ ویدئو با میانگین زمان هر ویدئو حداقل ۱۲۰ دقیقه  است. دریافت ویدئو ها از طریق لینک دانلود و به صورت هفتگی خواهد بود. ویدئوها به شکلی است که هنرجو هیچگونه کمبودی را نسبت به کلاس حضوری احساس نخواهد کرد و در مواقع لازم از دو زاویه فیلمبرداری شده و تمامی سوال های هنرجو نیز از طریق شبکه های اجتماعی  پاسخ داده خواهد شد. گفتنی است  برای علاقه مندان دوره آموزش میکس و مسترینگ  نیز در خانه مسترینگ طراحی شده و ارائه می شود. 

لطفا جهت دریافت دموی ویدئوها ویا کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید لایسنس ویدئوها و ثبت نام، از طریق واتساپ  و یا  شماره ۰۹۰۲۴۱۳۹۱۹۱ تماس حاصل فرمایید.

حداقل تجهیزات مورد نیاز هنرجو برای شرکت در دوره:

 1. کامپیوتر و یا لپ تاپ با مشخصات نسبتا خوب
 2. ترجیحا ویندوز ۱۰ ورژن ۶۴ بیت
 3. ترجیحا کارت صدای اکسترنال
 4. کیبورد MIDI حداقل ۴ اکتاو (۴۹ کلاویه)
 5. هدفون یا اسپیکر نسبتا خوب

چگونگی برگزاری دوره:

دوره از طریق دریافت ویدئو های کلاس به صورت هفتگی برگزار میشود. هنرجو پس از ثبت نام لینک دانلود ویدئوهای خود را دریافت خواهد کرد. ویدئو ها لایسنس دار بوده و فقط بر روی یک سیستم ویندوز اجرا می شوند. ارتباط هنرجو با استاد از طریق اپلیکیشن واتساپ بوده و هنرجو می تواند سوالات خود را در آنجا مطرح نماید.

نحوه ثبت نام در ‌دوره آنلاین آهنگسازی

۱- تماس و هماهنگی  از طریق شماره ۰۹۰۲۴۱۳۹۱۹۱

۲- پرداخت قسط اول شهریه و ارسال مشخصات از طریق  واتساپ

۳- دریافت لینک دانلود جلسات و سایر فایل های مورد نیاز