6.000.000 تومان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف سوپرویژه به پایان رسید.

آموزش آنلاین آهنگسازی و تنظیم

آموزش آهنگسازی به صورت غیر حضوری

آموزش آنلاین آهنگسازی در خانه مسترینگ، در واقع دوره غیر‌حضوری آموزش آهنگسازی و تنظیم است که از طریق دریافت ویدئوهای فوق العاده باکیفیت و دقیقا مطابق با مطالب کلاس‌های حضوری و با میانگین زمانی بیش از دو برابر آن  برگزار می‌شود. کاملترین دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم در کشور شامل  تئوری موسیقی، هارمونی ،ساز شناسی و تنظیم، ملودی سازی، تلفیق شعر و موسیقی، تکنیک پیانو و سلفژ به همراه آموزش نصب  و شهریه اقساطی و هزینه‌ای بسیار کمتر از کلاس‌های حضوری، ولی با همان کیفیت و با ارائه مطالب بیشتر.

این دوره مناسب آن دسته از هنرجویانی است که به هر دلیل امکان حضور منظم در کلاس حضوری را نداشته ولی در عین حال به دنبال دوره‌های باکیفیت آموزشی خانه مسترینگ می‌باشند.

دوره آهنگسازی غیر حضوری شامل بیست ویدئوی فوق العاده با‌کیفیت با فیلمبرداری از چند زاویه برای مشاهده بهتر نحوه کیبورد نوازی و تمرینات آوازی و همچنین کار نرم‌افزاری است. تمامی مباحث دوره حضوری در ویدئوها گنجانده شده و علاوه بر آن،  مباحث بیشتری که به دلیل کمبود وقت، طرحشان در دوره حضوری مقدور نیست در ویدئو‌های دوره غیر حضوری مطرح می‌شوند.

متاسفانه اکثر هنرجویان در ابتدای کار تصور می‌کنند با یادگیری یک یا چند نرم‌افزار، تبدیل به آهنگسازی چیره دست می‌شوند در حالی که واقعیت چیز دیگری است. در این میان عده‌ای هم هستند که به دلیل احاطه نسبی به بعضی از نرم‌افزارهای آهنگسازی الکترونیک نظیر FL STUDIO و Ableton خود را مدرس آهنگسازی معرفی کرده و بر سردرگمی هنرجویان می‌افزایند. حال آنکه آهنگسازی یعنی شناخت موسیقی و قوانین آن، شناخت نتها و ارتباط بین صداها، آموختن چگونگی ترکیب نتها، درک وزن و ریتم ، توانایی خلق ملودی‌های زیبا و صحیح از نظر علم موسیقی و به طور خلاصه داشتن سواد موسیقی.

تنها بعد از داشتن این اطلاعات است که هنرجو می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار اثر زیبا و ارزشمند خلق کند. در واقع نرم‌افزار در فرایند تولید موسیقی وسیله‌ای کمکی است. در دوره آموزش آنلاین آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ هنرجو قدم به قدم با مصالح لازم جهت ساخت موسیقی آشنا می‌شود.

سرفصل‌های دوره آهنگسازی غیرحضوری

آموزش آنلاین آهنگسازی

دوره کامل آموزش آهنگسازی غیر حضوری، شامل ویدئوهای با کیفیت آموزشی است که بر اساس سناریوی دقیق و با هدف رساندن هنرجو به مرحله آهنگسازی حرفه‌ای تهیه و تدوین شده است.  فرمت ویدئوها به شکلی است که هنرجو هیچگونه کمبودی را نسبت به کلاس حضوری احساس نخواهد کرد. به عنوان مثال فیلم‌برداری در مواقع لازم از دو زاویه مختلف انجام شده تا هنرجو به طور کامل به مبحث اشراف داشته باشد.  تمامی سوال‌های هنرجو نیز از طریق واتساپ، سیستم چت وبسایت، و یا تیکت پشتیبانی به صورت مستقیم از سوی مدرس پاسخ داده خواهد شد. گفتنی است  برای علاقه‌مندان، دوره غیر حضوری  آموزش میکس و مسترینگ  نیز در خانه مسترینگ طراحی شده و ارائه می‌شود. 

حداقل تجهیزات جهت شرکت در دوره آنلاین آهنگسازی
تجهیزات مکمل (غیر ضروری) جهت شرکت در دوره آنلاین آهنگسازی

روش شرکت در دوره آنلاین آهنگسازی

مراحل ثبت نام:

1- ساخت اکانت کاربری در وبسات

2- ورود به فروشگاه و انتخاب دوره دلخواه

3- دانلود ویدئوی جلسات و پلیر مخصوص

4- فعالسازی ویدئو از طریق ورود ثبت ماشین کد پلیر و دریافت پسورد اختصاصی