خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

هزینه آهنگسازی و تنظیم

هزینه آهنگسازی

هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ در بعضی موارد حدودا یک سوم  هزینه آهنگسازی و تنظیم در سایر استودیو ها است و علی رغم پایین بودن هزینه، کیفیت کار در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم

هزینه آهنگسازی و تنظیم  به صورت پایه  ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد.

این هزینه صرفا جهت ساخت موسیقی (بدون ساز زنده، ضبط وکال و میکس و مسترینگ) است. در صورت نیاز به ساز زنده،  هزینه نوازنده و ضبط جداگانه محاسبه خواهد شد. همچنین هزینه ضبط وکال و تیون و میکس و مسترینگ نیز جداگانه محاسبه خواهد شد. البته در صورتی که کل کار  در خانه مسترینگ انجام پذیرد هزینه آهنگسازی و تنظیم  شامل تخفیف ویژه  خواهد گردید.


پکیج  معمولی:

ساخت موسیقی   +   ضبط یک لاین وکال   +   میکس و مسترینگ   

  ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان


برای دوستانی که حساسیت زیادی بر روی کیفیت موسیقایی کار خود دارند پیکج دومی در نظر گرفته شده که شامل ساخت یک ترک موسیقی + ضبط یک ساز زنده +  ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ است و هزینه آهنگسازی و تنظیم در این پکیج ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد تفاوت هزینه  پکیج دوم  با اول صرفا به دلیل استفاده از یک ساز زنده   و هم چنین میزان زمان اضافه ای است که جهت حصول یک اثر موسیقایی حرفه ای تر  صرف ساخت موسیقی می گردد. این زمان اضافه جهت ساخت صداهای ارجینال، نوشتن ارکستراسون حرفه ای و همچنین دقت بیشتر بر روی جزئیات می باشد.


پکیج ویژه:

ساخت موسیقی + ضبط یک ساز زنده + ضبط یک لاین وکال + میکس و مسترینگ

۲٫۵۰۰٫۰۰۰


شروع پروژه پس از برقراری تماس  و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی صورت می پذیرد.

در خانه مسترینگ:

آهنگسازی و تنظیم  در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایز YAMAHA MONTAGE8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط اکثر  سازها به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم  در خانه مسترینگ به صورت مرحله ای دریافت می گردد که جزئیات آن در قرار داد قابل مشاهده است. آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

جهت دانلود نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط همکاری با خانه مسترینگ در زمینه آهنگسازی و تنظیم اینجا کلیک کنید.

خانه مسترینگ یکی از ارزانترین استودیو ها در زمینه هزینه آهنگسازی و تنظیم می باشد .

پایین بودن هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ به دلیل درک نیاز امروز جامعه از سوی خانه مسترینگ می باشد.