خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

هزینه آهنگسازی و تنظیم

هزینه آهنگسازی

هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ در بعضی موارد حدودا یک سوم  هزینه آهنگسازی و تنظیم در سایر استودیو ها است و علی رغم پایین بودن هزینه، کیفیت کار در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم

این هزینه صرفا جهت ساخت موسیقی بدون ساز زنده  بوده و فقط شامل  ضبط وکال و میکس و مسترینگ است. در صورت نیاز به ساز زنده،  هزینه نوازنده و ضبط جداگانه محاسبه خواهد شد. تمامی هزینه های مراحل مختلف با تخفیف محاسبه شده است.

پکیج معمولی:

ساخت موسیقی   +   ضبط یک لاین وکال   +   میکس و مسترینگ 

 هزینه: ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


برای دوستانی که حساسیت زیادی بر روی کیفیت موسیقایی کار خود دارند پیکج دومی در نظر گرفته شده که شامل ساخت یک ترک موسیقی +  ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ است و هزینه آهنگسازی و تنظیم در این پکیج ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد تفاوت هزینه  پکیج دوم  با اول صرفا به دلیل میزان زمان اضافه ای است که جهت حصول یک اثر موسیقایی حرفه ای تر  صرف ساخت موسیقی می گردد. این زمان اضافه جهت ساخت صداهای ارجینال، نوشتن ارکستراسون حرفه ای و همچنین دقت بیشتر بر روی جزئیات میکس و مسترینگ و استفاده از تجهیزات آنالوگ  می باشد. این پکیج برای تولید آلبوم بسیار مناسب است چرا که کیفیت قطعات یک آلبوم  چه از لحاظ موسیقی و چه از لحاظ میکس و مسترینگ  باید در بالاترین سطح ممکن باشد.

پکیج ارکسترال:

ساخت موسیقی +  ضبط یک لاین وکال + میکس و مسترینگ hybrid + دریافت خروجی خام ترک ها 

هزینه: ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


شروع پروژه پس از برقراری تماس  و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی صورت می پذیرد.

در خانه مسترینگ:

آهنگسازی و تنظیم  در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایز YAMAHA MONTAGE8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط اکثر  سازها به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم  در خانه مسترینگ به صورت مرحله ای دریافت می گردد که جزئیات آن در قرار داد قابل مشاهده است. آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

جهت دانلود نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید.

خانه مسترینگ یکی از ارزانترین استودیو های حرفه ای  در زمینه هزینه آهنگسازی و تنظیم می باشد .

پایین بودن هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ به دلیل درک نیاز امروز جامعه از سوی خانه مسترینگ می باشد.