قیمت میکس و مسترینگ

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیوهایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت می باشد.

علی رغم قیمت پایین کیفیت در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت خروجی خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با کارهای روز جهان بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

میکس هر ترک: از ۲۵۰٫۰۰۰ تا ۶۰۰٫۰۰۰ تومان

تیون وکال هر لاین: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

اضافه کردن وکال هارمونی هر لاین: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

مسترینگ هر قطعه: ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

هرساعت ضبط استودیویی: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت میکس و مسترینگ

این روزها به سبب رایگان بودن نرم افزار ها در ایران اکثر هنرمندان خود را از بهره مندی از خدمات یک مهندس صدای حرفه ای بی نیاز می بینند و خود اقدام به میکس و مستر کردن کارها می نمایند. نتیجه انبوهی از کارهای بی کیفیت و یا با کیفیت متوسط است که امروزه شاهدش هستیم. این محصولات بی کیفیت و یا متوسط تاثیر منفی بر سابقه کاری صاحب اثر گذاشته و موجب خسارت های مادی و معنوی فراوان می گردد.

خانه مسترینگ با داشتن تخصص کافی و محیط آکوستیکی کاملا محاسبه شده و تجهیزات باکیفیت خدمات میکس و مسترینگ حرفه ای خود را ارائه می کند. در خانه مسترینگ کیفیت خروجی بسیار مهم تر از هزینه دریافتی است لذا هزینه میکس و مسترینگ حرفه ای در خانه مسترینگ به میزان زیادی از باکیفیت ترین استودیو ها و اشخاص پایین تر است در حالی که کیفیت خروجی در همان سطح قرار دارد.

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیوهایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت می باشد.

قیمت میکس و مسترینگ عموما به تعداد لاین های اثر برمی گردد و در کنار آن استفاده از خدمات جانبی نظیر تیون و تنظیم زمان لاینها اضافه کردن وکال هامونی و غیره نیز در هزینه میکس و مسترینگ تاثیر گذار خواهد بود.

کلیه مراحل میکس و مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.