خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

قیمت میکس و مسترینگ

قیمت میکس و مسترینگ

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیو هایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد.

قیمت میکس و مسترینگ

علی رغم قیمت پایین کیفیت در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت خروجی خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با کارهای روز جهان بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

قیمت میکس و مسترینگ

میکس هر ترک: از ۵۰٫۰۰۰ تا۳۰۰٫۰۰۰ تومان

تیون وکال هر لاین: ۵۰٫۰۰۰ تومان

اضافه کردن وکال هارمونی هر لاین: ۵۰٫۰۰۰ تومان

مسترینگ هر قطعه: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

هرساعت ضبط استودیویی: ۴۰٫۰۰۰ تومان

به عنوان مثال در صورتی که ترک شما شامل ۱۰ لاین باشد قیمت میکس ۱۵۰٫۰۰۰ تومان خواهد شد. که در صورت تمایل قیمت مسترینگ، تیون وکال و وکال هارمونی نیز به آن افزوده خواهد گردید.

این روزها به سبب رایگان بودن نرم افزار ها در ایران اکثر هنرمندان خود را از بهره مندی از خدمات  یک مهندس صدای حرفه ای بی نیاز می بینند و خود اقدام به میکس و مستر کردن کارها می نمایند. نتیجه انبوهی از کارهای بی کیفیت و یا با کیفیت متوسط است که امروزه شاهدش هستیم. این محصولات بی کیفیت و یا متوسط تاثیر منفی بر سابقه کاری صاحب اثر گذاشته و موجب خسارت های مادی و معنوی فراروان می گردد.

خانه مسترینگ با داشتن تخصص کافی و محیط آکوستیکی کاملا محاسبه شده و تجهیزات باکیفیت خدمات میکس و مسترینگ حرفه ای خود را ارائه می کند. در خانه مسترینگ کیفیت خروجی بسیار مهم تر از هزینه دریافتی است لذا هزینه میکس و مسترینگ حرفه ای در خانه مسترینگ  به میزان زیادی از باکیفیت ترین استودیو ها و اشخاص پایین تر است در حالی که کیفیت خروجی در همان سطح قرار دارد.

قیمت میکس و مسترینگ

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیو هایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد.

قیمت میکس و مسترینگ یک تک ترک بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ هزارتومان متغیر خواهدبود البته هزینه میکس و مسترینگ کارهای خاص مثلا تماما ساز زنده پس از بررسی اعلام می گردد.

قیمت میکس و مسترینگ عموما به تعداد لاین های اثر برمی گردد و در کنار آن استفاده از خدمات جانبی نظیر تیون و تنظیم زمان لاینها اضافه کردن وکال هامونی و غیره نیز در هزینه میکس و مسترینگ تاثیر گذار خواهد بود.

کلیه مراحل میکس و مسترینگ توسط شخص من(سرمددهنادی) انجام می پذیرد.