خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

قیمت آهنگسازی و تنظیم

قیمت آهنگسازی و تنظیم

قیمت آهنگسازی و تنظیم متاثر از عوامل زیادی است.  از آن جمله کیفیت موسیقایی اثر، استفاده از ساز زنده و کیفیت استودیوی ضبط و در نهایت کیفیت میکس و مسترینگ. در واقع قیمت آهنگسازی و تنظیم تا حد زیادی با کیفیت نهایی اثر ارتباط مستقیم دارد.البته این به آن معنا نیست که کار های ارزان قیمت تر لزوما بی کیفیت هستند بلکه باید به این نکته توجه کرد که کیفیت  امری نسبی است و همواره در مقایسه بین دو اثر تفاوت کیفیت آشکار می شود.قیمت آهنگسازی و تنظیم

در خانه مسترینگ

قیمت آهنگسازی و تنظیم   تقریبا معادل یک سوم  قیمت آهنگسازی و تنظیم در استودیوهایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد. علی رغم قیمت پایین، کیفیت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با بهترین کارهای روز  بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

در صورتی که ضبط وکال و میکس و مسترینگ هم در محل “خانه مسترینگ” انجام پذیرد  قیمت کل کار که شامل یک ترک موسیقی بعلاوه ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ خواهد بود

برای دوستانی که حساسیت زیادی بر روی کیفیت موسیقایی کار خود دارند و یا به دنبال تهیه آلبوم موسیقی هستند  پیکج دومی در نظر گرفته شده که شامل ساخت یک ترک موسیقی +  ضبط یک لاین وکال ، میکس و مسترینگ hybrid  و ارائه خروجی خام ترک ها  است و قیمت آهنگسازی و تنظیم در این پکیج ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد تفاوت قیمت  پکیج دوم  با اول صرفا به دلیل   میزان زمان اضافه ای است که جهت حصول یک اثر موسیقایی حرفه ای تر  صرف ساخت موسیقی می گردد. این زمان اضافه جهت ساخت صداهای ارجینال، نوشتن ارکستراسون حرفه ای و همچنین دقت بیشتر بر روی جزئیات  میکس و مسترینگ و استفاده از  تجهیزات  آنالوگ می باشد.

خاطر نشان می گردد پکیج اول  از نظر کیفیت کم و کاستی نداشته و کاملا استاندارد می باشد پکیج دوم  صرفا برای دوستانی است که طالب کار های خاص بوده  و یا در پی  جمع کردن آلبوم هستند و نسبت به کار خود اهمیت ویزه ای قائل هستند.

بدیهی است قیمت آهنگسازی و تنظیم بسته به استفاده از ساز زنده و یا ضبط لاین های بیشتر وکال و یا در خواست های خاص هنرمندان قابل تغییر خواهد بود. قیمت آهنگسازی و تنظیم فوق شاما هزینه اخذ مجوز از وزارت ارشاد نمی باشد.


قیمت آهنگسازی و تنظیم در پکیج معمولی

پکیج  معمولی:

ساخت موسیقی   +   ضبط یک لاین وکال   +   میکس و مسترینگ 

 ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


قیمت آهنگسازی و تنظیم در پکیج ممتاز

پکیج ممتاز:

ساخت موسیقی + ضبط یک لاین وکال + میکس و مسترینگ hybrid + خروجی ترک ها به صورت خام

۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


شروع پروژه پس از برقراری تماس  و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی و پیش پرداخت صورت می پذیرد.

آهنگسازی و تنظیم توسط شخص من(سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

در خانه مسترینگ 

آهنگسازی و تنظیم  در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک و دنس ) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایز YAMAHA MONTAGE8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط اکثر  سازها به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ به صورت مرحله ای دریافت می گردد که جزئیات آن در قرار داد قابل مشاهده است. کلیه مراحل آهنگسازی و تنظیم توسط شخص من (سرمد دهنادی) انجام می پذیرد.

جهت دانلود نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط همکاری با خانه مسترینگ در زمینه آهنگسازی و تنظیم اینجا کلیک کنید.

خانه مسترینگ یکی از ارزانترین استودیو ها در زمینه قیمت آهنگسازی و تنظیم می باشد. پایین بودن قیمت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ به دلیل درک نیاز امروز جامعه از سوی خانه مسترینگ می باشد.