خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

هزینه میکس و مسترینگ و سایر خدمات

هزینه میکس و مسترینگ

هزینه میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیو هایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد.

هزینه میکس و مسترینگ

علی رغم قیمت پایین کیفیت در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت خروجی خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با کارهای روز جهان بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

هزینه میکس و مسترینگ و سایر خدمات خانه مسترینگ:

هزینه میکس و مسترینگ

میکس هر ترک: از ۲۵۰٫۰۰۰ تا ۵۵۰٫۰۰۰ تومان

تیون وکال هر لاین: ۵۰٫۰۰۰ تومان

اضافه کردن وکال هارمونی هر لاین: ۵۰٫۰۰۰ تومان

مسترینگ هر قطعه: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

هرساعت ضبط استودیویی: ۵۰٫۰۰۰ تومان

جزئیات بیشتر…


هزینه آهنگسازی و تنظیم

هزینه ساخت موسیقی : از ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان


تمامی مراحل آهنگسازی، میکس و مسترینگ توسط شخص من (سرمد دهنادی) انجام می پذیرد.

هزینه میکس و مسترینگ و سایر خدمات خانه مسترینگ علی رغم کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت، در مقایسه با سایر استودیو های حرفه ای به نصف کاهش یافته است.  خانه مسترینگ به مشتریان خود اطمینان می دهد علی رغم قیمت پایین، کیفیت کار در بالاترین حد ممکن بوده و خانه مسترینگ تا حصول نتیجه مطلوب در کنار مشتری باقی خواهد ماند. جهت اطمینان بیشتر از کیفیت خدمات ارائه شده در خانه مسترینگ، عقد قرارداد رسمی نیز امکان پذیر می باشد.

هزینه میکس و مسترینگ
موسیقی  از ترکیب ملودی و هارمونی پدید می آید. اگر ملودی را حرکت در مسیر افقی تفسیر کنیم هارمونی که همان ترکیب نتها می باشد حرکت در مسیر عمودی می تواند باشد.آهنگی که می شنویم در واقع ترکیب این دو حرکت است و در آن ملودی اصلی توسط  آکوردها، آرپژ ها و ملودی های همراهی کننده(کنترپوان) همراهی میشود.

گرچه این روزها به هر شخصی که ملودی می سازد آهنگساز گفته می شود ولی در واقع در علم موسیقی و واژگان آن، آهنگساز کسی است که درک وسیعی از دانش عمومی موسیقی، هارمونی ، کنترپوان، سازشناسی، ریتم و وزن داشته  و  قوانین ملودی نویسی احاطه داشته باشد، با این که موسیقی به عنوان یک شاخه هنری  بیش از هر چیز از خلاقیت  و ذوق هنری سرچشمه می گیرد ولی دانستن قوانین و اصول برای آهنگساز به عنوان چراغ راه  بوده وسبب خلق آثاری قوی و تاثیر گذار می گردد. آهنگسازی بدون داشتن علم و آگاهی کافی از موسیقی و شیوه صحیح ساخت آن مشابه طبابت شخصی است که دانش کافی در امر پزشکی ندارد.

این روزها عموما آهنگساز به شخصی گفته میشود که فقط ملودی اصلی را میسازد. تنظیم کننده نیز شخصی است که ملودی اصلی را با استفاده از سازهای مختلف تنظیم و تکمیل مینماید. در واقع تنظیم کننده ملودی را آهنگساز دریافت و بر اساس ملودی قسمت همراهی کننده آهنگ را ساخته و هر بخش را به یک یا چند ساز اختصاص می دهد.تمام آن چیزی که در این مدل همکاری میشنویم به جز ملودی اصلی حاصل کار تنظیم کننده است. و در این حالت میزان علم موسیقایی تنظیم کننده تعیین کننده کیفیت اثر می باشد. البته اگر ملودی توسط شخصی با دانش ناکافی ساخته شده باشد نتیجه کار حتی بعد از یک تنظیم حرفه ای نیز به طور کامل دلچسب نیست.

در خانه مسترینگ:

آهنگسازی و تنظیم حرفه ای در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایزر YAMAHA MONTAGE 8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت آهنگسازی و تنظیم حرفه ای و مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط  ساز به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

یک آهنگسازی و تنظیم حرفه ای شامل مراحل زیر  است:

۱- عقد قرار داد و پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل

۲- ساخت ماکت آهنگ و پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ کل بعد از تایید ماکت

۳- تنظیم آهنگ و تایید مجدد آن از سوی خواننده

۵- ضبط وکال و پرداخت ۳۰ درصد باقی مانده از مبلغ کل

۶- میکس و مسترینگ آهنگ و تحویل نهایی اثر 

در خانه مسترینگ:

۴۰ درصد هزینه آهنگسازی و تنظیم در هنگام عقد قرارداد  به عنوان پیش پرداخت،   ۳۰ درصد بعد از تایید ماکت آهنگ و ۳۰ درصد هم بعد از ضبط وکال نهایی و قبل از میکس و مسترینگ دریافت می گردد. شروع ساخت آهنگ پس از برقراری تماس  و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی صورت می پذیرد. و تمامی نقل و انتقال های مالی از ابتدا در قرارداد آهنگسازی ذکر خواهد شد


مرحله  میکس و مسترینگ

بعد از مرحله آهنگسازی، میکس و مسترینگ اهمیت فراوانی در چرخه تولید آثار موسیقایی دارد. و به نوعی سرنوشت هنری اثر و صاحب اثر  به  آن گره خورده است. میکس و مسترینگ حرفه ای وجه تمایز یک کار طراز اول از یک کار آماتور بوده و عدم توجه کافی به کیفیت آن تبعات جبران ناپذیری برای رزومه هنرمند به بار می آورد. میکس و مسترینگ حرفه ای بیش از آنچه نیاز مند تجهیزات باشد به تخصص، تجربه و حوصله و دقت نیازمند است گرچه وجود تجهیزات و از آن مهم تر طراحی آکوستیک حرفه ای نقش به سزایی در کیفیت خروجی میکس و مسترینگ ایفا می نماید.

این روزها به سبب رایگان بودن نرم افزار ها در ایران اکثر هنرمندان خود را از بهره مندی از خدمات  یک مهندس صدای حرفه ای بی نیاز می بینند و خود اقدام به میکس و مستر کردن کارها می نمایند. نتیجه انبوهی از کارهای بی کیفیت و یا با کیفیت متوسط است که امروزه شاهدش هستیم. این محصولات بی کیفیت و یا متوسط تاثیر منفی بر سابقه کاری صاحب اثر گذاشته و موجب خسارت های مادی و معنوی فراروان می گردد.

خانه مسترینگ با داشتن تخصص کافی و محیط آکوستیکی کاملا محاسبه شده و تجهیزات باکیفیت خدمات میکس و مسترینگ حرفه ای خود را ارائه می کند. در خانه مسترینگ کیفیت خروجی بسیار مهم تر از هزینه دریافتی است لذا هزینه میکس و مسترینگ حرفه ای در خانه مسترینگ  به میزان زیادی از باکیفیت ترین استودیو ها و اشخاص پایین تر است در حالی که کیفیت خروجی در همان سطح قرار دارد.

هزینه میکس و مسترینگ

هزینه میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف قیمت استودیو هایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد.

هزینه میکس و مسترینگ یک تک ترک بین ۳۵۰ تا ۶۵۰ هزارتومان متغیر خواهد بود البته هزینه میکس و مسترینگ کارهای خاص مثلا تماما ساز زنده پس از بررسی اعلام می گردد.

هزینه میکس و مسترینگ عموما به تعداد لاین های اثر برمی گردد و در کنار آن استفاده از خدمات جانبی نظیر تیون و تنظیم زمان لاینها اضافه کردن وکال هامونی و غیره نیز در هزینه میکس و مسترینگ تاثیر گذار خواهد بود.


قیمت آهنگسازی | هزینه آهنگسازی و تنظیم | قیمت میکس و مسترینگ | هزینه آموزش آهنگسازی