میکس و مسترینگ

معرفی خدمات میکس و مسترینگ

خدمات میکس و مسترینگ استودیو “خانه مسترینگ” کاملا به روز  بوده و از نظر کیفیت با بهترین کارهای موجود در بازار برابری می کند. در عین حال قیمت خدمات در بسیاری موارد یک سوم قیمت خدماتی با کیفیت مشابه می باشد.

میکس و مسترینگ

طراحی آکوستیک خانه مسترینگ  و وجود سیستم مانیتورینگ کالیبره شده با استاندارد Bob Katz کیفیتی ممتاز را تضمین می کند.

میکس و مسترینگ کلیه آثاری که پتانسیل اخذ مجوز از وزارت ارشاد را داشته باشند در خانه مسترینگ انجام می پذیرد.

>>>هزینه و توضیحات تکمیلی در ارتباط با میکس و مسترینگ<<<<

کلیه مراحل تولید توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد و خانه مسترینگ مفتخر است که تا حصول نتیجه مطلوب در کنار شما خواهد ماند.

چرخه صحیح تولید موسیقی

میکس و مسترینگ مرحله ای کاملا تخصصی است و برای حصول  نتیجه مطلوب بهتر است این مرحله به مراکز دارای تخصص و امکانات سپرده شود. در صورتی که آهنگسازان خروجی کار خود را به مهندیسن مجرب صدا بسپارند ایرادات کارشان به نحو بهتری برطرف شده و این امر سبب پیشرفت جایگاه هنری شان می گردد.

در تمامی کشور های دارای صنعت موسیقی چرخه تولید موسیقی کاملا تخصصی است به این معنا که در این چرخه هر کس کار خود را انجام می دهد. آهنگساز آهنگ می سازد. صدابردار ضبط اصوات را بر عهده دارد، مهندس میکس میکس آهنگ را انجام می دهد و مراکز مسترینگ مسئولیت مسترینگ اثر را بر عهده دارن. این چرخه سبب می شود در هر مرحله افرادی حرفه ای با گوش هایی متفاوت کار را شنیده و ایرادات مرحله قبل را رفع می نمایند و دست آخر کاری که از این فیلتر ها گذشته باشد قطعا کیفیتی بهتر خواهد داشت.

به امید پیشرفت روز افزون صنعت موسیقی کشور.


ضبط میکس و مسترینگ | هزینه میکس و مسترینگ | سفارش میکس و مسترینگ