خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

میکس و مسترینگ حرفه ای

میکس و مسترینگ حرفه ای

میکس و مسترینگ حرفه ای تخصص “خانه مسترینگ” است.

میکس و مسترینگ حرفه ای

بعد از مرحله آهنگسازی، میکس و مسترینگ اهمیت فراوانی در چرخه تولید آثار موسیقایی دارد و به نوعی سرنوشت هنری اثر و صاحب اثر  به  آن گره خورده است. میکس و مسترینگ حرفه ای وجه تمایز یک کار تراز اول از یک کار آماتور بوده و عدم توجه کافی به کیفیت آن تبعات جبران ناپذیری برای رزومه هنرمند به بار می آورد. میکس و مسترینگ حرفه ای بیش از آنچه نیاز مند تجهیزات باشد به تخصص، تجربه و حوصله و دقت نیازمند است گرچه وجود تجهیزات و از آن مهم تر طراحی آکوستیک حرفه ای نقش به سزایی در کیفیت خروجی میکس و مسترینگ ایفا می نماید.

این روزها به سبب رایگان بودن نرم افزار ها در ایران اکثر هنرمندان خود را از بهره مندی از خدمات  یک مهندس صدای حرفه ای بی نیاز می بینند و خود اقدام به میکس و مستر کردن کارها می نمایند. نتیجه انبوهی از کارهای بی کیفیت و یا با کیفیت متوسط است که امروزه شاهدش هستیم. این محصولات بی کیفیت و یا متوسط تاثیر منفی بر سابقه کاری صاحب اثر گذاشته و موجب خسارت های مادی و معنوی فراروان می گردد.

خانه مسترینگ با داشتن تخصص کافی و محیط آکوستیکی کاملا محاسبه شده و تجهیزات باکیفیت خدمات میکس و مسترینگ حرفه ای خود را ارائه می کند. در خانه مسترینگ کیفیت خروجی بسیار مهم تر از هزینه دریافتی است لذا هزینه میکس و مسترینگ حرفه ای در خانه مسترینگ  به میزان زیادی از باکیفیت ترین استودیو ها و اشخاص پایین تر است در حالی که کیفیت خروجی در همان سطح قرار دارد.

میکس و مسترینگ حرفه ای را جدی بگیرید.

کلیه مراحل ضبط میکس و مسترینگ در خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

جهت اطلاع از هزینه میکس و مسترینگ حرفه ای در خانه مسترینگ به صفحه هزینه میکس و مسترینگ مراجعه بفرمایید.