خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

صداسازی آواز پاپ کلاسیک

صداسازی آواز پاپ  کلاسیک (فقط حضوری)

صداسازی آواز پاپ کلاسیک  دوره ای برای هنرجویانی علاقه مند به خوانندگی است. در این دوره با روش های علمی و به روز دنیا کیفیت و وسعت صدای هنرجویان بهبود داده شده و صدای خام هنرجویان تبدیل به صدایی گرم تر و رساتر می گردد. همچنین لحن ادای کلمات پیشرفت کرده و از میزان فالشی صدا به نحو چشمگیری کاسته می شود. صداسازی آواز پاپ کلاسیک در ” خانه مسترینگ”  یکی از به روز ترین دوره های آموزش و صداسازی آواز است که در ایران اجرا می گردد و متد آموزشی آن بر پایه speech level singing  استوار است.

صداسازی آواز پاپ کلاسیک

دوره صداسازی آواز پاپ کلاسیک در “خانه مسترینگ”  محدودیت تعداد جلسات نداشته و هنرجو تا هر زمان که مایل باشد می تواند در کلاس شرکت نماید.

صدای هنرجو، تمرینات هر جلسه و صحبت های استاد  در طول کلاس با کیفیت استودیویی ضبط گردیده و در پایان جلسه به هنرجو داده میشود.  از این طریق علاوه بر تشخیص نقاط ضعف،  آرشیوی از جلسات و تمرینات  متناسب با صدای خود در اختیار داشته باشد.

از آنجا که تمرینات جلسات کاملا منطبق بر صدای هنرجو انتخاب می شود نتیجه کار بسیار بهتر از دوره های از پیش ضبط شده و عمومی است. اضافه بر آن حضور استاد و گوشزد کردن مشکلات در لحظه باعث پیشرفت سریع تر هنرجو می گردد.

این دوره تنها به صورت حضوری  در محل استودیو خانه مسترینگ برگزار می گردد. کلاس هفته ای یک بار برگزار می گردد و مدت زمان هر جلسه نیم ساعت می باشد. هزینه دوره ماهانه ۲۰۰ هزار تومان( برای چهار جلسه)  می باشد .

در صورت تمایل هنرجو امکان برگزاری تعداد کلاس های بیشتر در طول هفته تا حداکثر سه جلسه در هفته وجود خواهد داشت.

توضیحات بیشتر در مورد دوره…

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

>>>اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام در دو ره های آموزشی <<<<<


برگشت به صفحه  دوره های آموزش موسیقی