خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

آموزش آنلاین آهنگسازی

آموزش آنلاین آهنگسازی (حضوری یا آنلاین)

آموزش آنلاین آهنگسازی در خانه مسترینگ شامل آموزش مجموعه ای از مهارت های موسیقایی است که فراگیری آنها از طرف هنرجو منجر به کسب توانایی ساخت موسیقی از سوی وی می گردد. این مهارت ها به ترتیب عبارتند از تئوری موسیقی، هارمونی، ارکستراسیون و در نهایت نحوه کاربری نرم افزار آهنگسازی. در هر جلسه تمرینات تکنیک پیانو نوازی و سلفژ مقدماتی نیز گنجانده شده است.

آموزش آنلاین آهنگسازی

 

متاسفانه اکثر هنرجویان در ابتدای کار تصور می کنند با یادگیری یک یا چند نرم افزار تبدیل به آهنگسازی چیره دست می گردند. در حالی که واقعیت چیز دیگری است. در این میان عده ای هم هستند که به دلیل احاطه حدودی به بعضی از نرم افزارهای آهنگسازی الکترونیک نظیر FL STUDIO و Ableton خود را مدرس آهنگسازی معرفی کرده و بر سردرگمی هنرجویان می افزایند. حال آنکه آهنگسازی یعنی شناخت موسیقی و قوانین آن، شناخت نتها و ارتباط بین صداها، آموختن چگونگی ترکیب نتها، درک وزن و ریتم ، توانایی خلق ملودی های زیبا و صحیح از نظر علم موسیقی و به طور خلاصه داشتن سواد موسیقی.

تنها بعد از داشتن این اطلاعات است که هنرجو می تواند با استفاده از نرم افزار اثر زیبا و ارزشمند خلق کند. در واقع نرم افزار در فرایند تولید موسیقی وسیله ای کمکی است. در دوره آموزش آنلاین آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ هنرجو قدم به قدم با مصالح لازم جهت ساخت موسیقی آشنا می گردد.

 سر فصل های کلی دوره آهنگسازی آنلاین عبارتست از:

  • تئوری موسیقی +پیانو و سلفژ  (۱۰ جلسه)
  • هارمونی+پیانو و سلفژ (۱۴ جلسه)
  • ارکستراسیون و نرم افزار +پیانو و سلفژ (۲۰ جلسه)

 دوره کامل آموزش آهنگسازی  ۴۴ جلسه یک ساعته بوده و کلاس ها به صورت حضوری و یا آنلاین  برگزار می گردند. هزینه دوره با در نظر گرفتن تخفیف ۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که در دو قسط ۹۵۰٫۰۰۰ هزارتومانی در اول و میانه دوره و یا، بدون محاسبه تخفیف ماهانه ۲۰۰ هزارتومان (برای چهارجلسه یک ساعته) قابل پرداخت خواهد بود.

لطفا جهت اطلاع از شرایط برگزاری کلاس ها و نحوه ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

>اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی <<<<<


برگشت به صفحه  دوره های آموزش موسیقی