خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

دوره های آموزش موسیقی

دوره های آموزش موسیقی در خانه مسترینگ  با بهره گیری از به روز ترین شیوه های آموزش موسیقی و  بر اساس سیلابس های درسی مراکز معتبر خارج از کشور طراحی و بومی سازی شده است. ارائه اکثر این دوره ها به صورت آنلاین با اندکی تغییر امکانپذیر می باشد.دوره های آموزش موسیقی

دوره های آموزش موسیقی آنلاین صرفا به آن دسته از هنرجویانی ارائه می شود که امکان حضور در کلاس را ندارند. هنرجویان عزیز توجه داشته باشند که شرکت در کلاس حضوری به مراتب بهتر و مفید تر بوده  و به دلیل حضور فیزیکی هنرجو در استودیو  طرح مباحث بیشتر و پیشرفته تر امکان پذیر می باشد. به دلیل عدم امکان طرح بعضی تمرین ها و مباحث به صورت آنلاین در این نوع ارائه بعضی مطالب حذف و جای خود را به مطالب دیگر می دهند. هزینه های دوره های آموزش موسیقی  تا انتهای سال ۱۳۹۷ معتبر می باشند.

 

دوره های آموزش موسیقی

 

در این دوره که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود و ۲۲ جلسه ۹۰  دقیقه ای (حدودا شش ماه) به طول می انجامد،  مجموعه ای از مهارت های موسیقایی  که فراگیری آنها از سوی هنرجو منجر به کسب توانایی ساخت موسیقی از سوی وی می گردد آموزش داده می شود. این مهارت ها به ترتیب عبارتند از تئوری موسیقی، تکنیک پیانو، سلفژ مقدماتی، هارمونی، ارکستراسیون و در نهایت نحوه کاربری نرم افزار آهنگسازیهزینه  ماهانه  ۴۰۰ هزار تومان بابت ۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای  می باشد.

 

دوره خلاصه آهنگسازی و تنظیم ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای به طول می انجامد و در آن به طور خیلی سریع و خلاصه مهارت های لازم جهت ساخت یک اثر موسیقایی بررسی و آموزش داده می شود.این مهارت ها به ترتیب عبارتند از تئوری موسیقی، تکنیک پیانو، سلفژ مقدماتی، هارمونی، ارکستراسیون و در نهایت نحوه کاربری نرم افزار آهنگسازی. به دلیل کم بودن زمان امکان طرح مباحث تخصصی و پیچیده در این دوره وجود ندارد. این دوره مناسب هنرجویانی است که به دلیل کم بود وقت امکان شرکت در دوره های طولانی تر را ندارند. همچنین این دوره بهترین گزینه برای دانش آموزان جهت تعطیلات تابستان می باشدهزینه  ماهیانه ۴۰۰٫۰۰۰ تومان بابت ۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای قابل پرداخت خواهد بود.

 

این دوره به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می گردد, ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای به طول می انجامد، نحوه اضافه کردن ساز های مختلف ( درامز، پرکاشن، بیس، گیتار…..) با ارایه مثال های عملی و در چهارچوب هارمونی که از قبل انتخاب شده آموزش داده می شود. همچنین نحوه ساخت ملودی های همراهی کننده و پاساژ ها و کار با نرم افزار قدرتمند سونار یا کیوبیس جهت تنظیم و آهنگسازی ودر انتها ساخت یک موسیقی از ایده اولیه تا تنظیم نهایی، از دیگر مباحث این دوره می باشد. این دوره برای هنرجویانی که احاطه کامل به تئوری موسیقی و هارمونی دارند مناسب است. هزینه  ماهیانه ۴۰۰٫۰۰۰ تومان بابت ۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای قابل پرداخت خواهد بود.

 

در این دوره کهبه صورت حضوری و آنلاین برگزار میگردد و ۱۲ جلسه  ۹۰ دقیقه ای  به طول می انجامد ابتدا مباحث تئوریک علم صدابرداری (آنالوگ، دیجیتال، میکروفن گذاری………) بررسی شده و نحوه آکوستیک کردن اتاق به روش علمی آموزش داده می شود و سپس به طور عملی کار  بر روی پروژه های واقعی انجام می گردد. در طول دوره هنرجو به تدریج با تکنیک های مدرن میکس و مسترینگ به طور تئوری و عملی آشنا شده و در پایان توانایی میکس و مسترینگ یک اثر موسیقایی را به دست می آورد. هزینه دوره ۱٫۵۰۰٫۰۰۰تومان می باشد.

 

این دوره که تنها به صورت حضوری برگزار می گردد، برای هنرجویانی که علاقه مند به خوانندگی هستند بسیار مفید خواهد بود. در این دوره با روش های علمی و به روز دنیا کیفیت و وسعت صدای هنرجویان بهبود داده شده و صدای خام هنرجویان تبدیل به صدایی گرم تر و رساتر می گردد. همچنین لحن ادای کلمات پیشرفت کرده و از میزان فالشی صدا به نحو چشمگیری کاسته می شود.

در هر جلسه صدای هنرجو با کیفیت استودیویی ضبط شده و در پایان جلسه به هنرجو ارائه می گردد تا به این وسیله هنرجو از میزان پیشرفت صدای خود اطلاع حاصل نماید. این دوره محدودیت تعداد جلسات نداشته و هنر جو تا هر زمان که مایل باشد می تواند در کلاس شرکت نماید. طول هر جلسه نیم ساعت بوده و هفته ای یک بار برگزار می گردد. هزینه ماهیانه ۲۰۰ تومان برای ۴ جلسه می باشد.

تمامی دوره های آموزش موسیقی در خانه مسترینگ به صورت خصوصی برگزار می شوند و آن دسته از دوره های آموزش موسیقی که به صورت حضوری برگزار می گردند در محل استودیو تدریس شده و تدریس در محل هنرجو امکانپذیر نمی باشد.