خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

خط مشی خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

تمامی فعالیت های خانه مسترینگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و این استودیو  از ساخت و ضبط آثاری که به هر نحو  با قوانین ایران مغایرت دارد معذور است. کلیه آثار تولید شده در این استودیو دارای شناسنامه بوده و صاحب اثر متعهد به کسب مجوز  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت انتشار اثر می باشد.

خانه مسترینگ

کیفیت صوتی در خانه مسترینگ رکن اصلی است و در این راستا کلیه تجهیزات و شرایط لازم گرد آمده است تا اثر موسیقایی خلق شده در خانه مسترینگ از بالاترین کیفیت صوتی ممکن برخوردار بوده و با تولیدات بهترین استودیو ها قابل رقابت باشد.

 

 

در خانه مسترینگ  آهنگسازی و تنظیم  در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایز YAMAHA MOTIF XF8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط اکثر  سازها به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

فضای کاری در اینجا بسیار صمیمی و حرفه ای است و استودیو از آکوستیک علمی و خوب جهت ضبط و میکس و مسترینگ برخوردار است.

هزینه های خانه مسترینگ در مقایسه با استودیو هایی با این میزان تجهیزات و امکانات به نصف کاهش پیدا کرده است تا رضایت هنرمندان عزیز جلب گردد.

در پایان یادآور می گردد خانه مسترینگ تعهد سنگینی در قبال تک تک مراجعه کنندگان بر دوش خود احساس می کند چرا که بر این حقیقت واقف است که هر گونه نقصان در خروجی نهایی  یک اثر موسیقایی می تواند لطمه ای جبران ناپذیر به سابقه هنری صاحب اثر و همچنین استودیو وارد نماید. لذا تا حصول نتیجه مورد نظر مشتری، در کنار او باقی خواهد ماند.