خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

استودیو صدابرداری

استودیو صدابرداری

استودیو صدابرداری خانه مسترینگ انواع خدمات استودیویی شامل ضبط موسیقی، میکس و مسترینگ، آهنگسازی و تنظیم و آموزش آهنگسازی و میکس و مسترینگ ارائه می نماید. جهت جلب رضایت هنرمندان گرامی هزینه ها در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” تا حد امکان کاهش یافته و در عین حال تمامی تلاش ها جهت افزایش کیفیت ارائه خدمات صورت پذیرفته است. در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” امکان تولید یک اثر موسیقایی از صفر تا صد فراهم است. انواع خدمات استودیو صدابرداری خانه مسترینگ را در زیر مشاهده می فرمایید.

 

خدمات استودیو صدابرداری

آهنگسازی و تنظیم

خدمات استودیو صدابرداری

ضبط ، میکس و مسترینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه مراحل آهنگسازی، میکس و مسترینگ و آموزش در استودیو صدابرداری خانه مسترینگ توسط شخص من(سرمد دهنادی) انجام می پذیرد.

جهت اطلاع از هزینه خدمات قابل ارائه در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” به صفحه هزینه ها مراجعه بفرمایید و جهت ارتباط با استودیو صدابرداری از طریق اینستاگرام ، تلگرام ، فیسبوک و یا شماره ۰۹۱۲۵۷۲۴۷۸۲ تماس حاصل بفرمایید.


آهنگسازی و تنظیم در  استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک، الکترونیک) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایزر YAMAHA MONTAGE 8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط  ساز به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

استودیو صدابرداری

ضبط استودیویی در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” با استفاده از به روزترین نرم افزارها و سخت افزارها انجام می پذیرد. میکروفن‌های Neumann U87 ، AKG 414 ، Rode K2 و Rode nt5 match paired به همراه پری امپ Universal Audio LA 610 mk2 و کانورتور RME 24bit/192Khz از جمله تجهیزاتی هستند که جهت ضبط آثار مورد استفاده قرار می گیرند. اینجا حداکثر تلاش لازم جهت ایجاد محیطی خلاق و راحت به همراه آکوستیک مناسب جهت تولید موسیقی انجام پذیرفته است. تمامی موارد فوق به علاوه تخصص تئوری و عملی که همیشه مهم ترین رکن است، تضمین کننده ضبط با کیفیت وکال، گیتار، ساز های بادی و سازهای زهی شما خواهد بود. بعد از آهنگسازی و تنظیم، ضبط ، میکس و مسترینگ موسیقی  مراحل بعدی تولید یک اثر هستند که ضبط استودیویی قدم نخست در این چرخه است و باید با بهترین کیفیت ممکن انجام پذیرد.

استودیو صدابرداری

میکس  آهنگ شما در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ”  با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه انجام خواهد شد. علاوه بر تخصص و دانش روز، وجود چندین سیستم مانیتورینگ مختلف از جمله اسپیکرهای Focal twin 6be و Mackie hr624، پردازشگر UAD2، پردازش ۲۴ بیت ۱۹۲ کیلو هرتز، میکسر سخت افزاری Roland vs700 و فضای آکوستیکی کنترل شده، کیفیت میکس آهنگ شما را تضمین می‌کند.

استودیو صدابرداری

مسترینگ در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ” همواره  اولویت شماره یک ما بوده است. اینجا همه موارد لازم جهت دستیابی به بالاترین حد کیفیت فراهم آمده است که از آن جمله می توان به اتاق تیون شده به همراه آکوستیک حرفه ای، سیستم مانیتورینگ کالیبره شده بر اساس استاندارد K system، کانورتور RME ، پراسسورهای  UAD2، و مانند همیشه مهمترین عامل که همان تخصص و علم روز است اشاره کرد.
در استودیو صدابرداری “خانه مسترینگ”  خدمات مسترینگ  به دو شکل استاندارد و تفکیکی ارائه می گردد. در حالت استاندارد یک ترک استریو که خروجی مرحله میکس می باشد  جهت مسترینگ تحویل استودیو می شود حال آنکه در حالت تفکیکی هر میکس به حداکثر ۶ بخش تفکیک می شود. به عنوان مثال سازهای بیس در یک ترک، همه وکال ها در ترک دوم، بقیه سازها در ترک سوم و درامز در ترک چهارم. در روش  تفکیکی عملا دست مهندس مسترینگ برای کنترل قطعه بازتر بوده و نتیجه بهتری حاصل می گردد اما از آنجا که این روش وقت گیرتر و پیچیده تر می باشد  هزینه بالاتری را نسبت به مسترینگ استاندارد  طلب می کند.