خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

سفارش آهنگسازی و میکس و مسترینگ

سفارش آهنگسازی و میکس و مسترینگ

در استودیو “خانه مسترینگ” سفارش آهنگسازی و میکس و مسترینگ از طریق اینترنت ویا مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد. جهت ارتباط با استودیو کافیست  از طریق صفحه اینستاگرام و یا تلگرام تماس حاصل فرموده و پس از دریافت اطلاعات نسبت به آغاز پروزه اقدام فرمایید.سفارش آهنگسازی

جهت سفارش آهنگسازی لازم است ترانه خود را به همراه ملودی و یا بدون ملودی به استودیو ارائه فرموده و پس از صحبت های اولیه در مورد سبک کار عقد قرارداد صورت می پذیرد.

مراحل سفارش آهنگسازی

۱- ارائه ترانه به استودیو

۲- عقد قرارداد و پرداخت ۴۰ درصد قرارداد به عنوان پیش پرداخت

۳- ساخت ماکت کار و تایید آن از طرف سفارش دهنده

۴- پرداخت ۳۰ درصد قرارداد پس از تایید ماکت

۴- تنظیم کار و تایید آن از سوی سفارش دهنده

۵- ضبط وکال و ساز های زنده در صورت وجود

۶- پرداخت ۳۰ درصد نهایی(تسویه کامل)

۷- میکس و مسترینگ و تایید آن از سوی سفارش دهنده

۸- بستن پروژه

هزینه های سفارش آهنگسازی و تنظیم

قیمت سفارش آهنگسازی و تنظیم به صورت پایه ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد.

این هزینه شامل هزینه سفارش آهنگسازی یک ترک موسیقی (بدون ساز زنده) ضبط و کال و میکس و مسترینگ می باشد. می باشد.

برای دوستانی که حساسیت زیادی بر روی کیفیت سفارش آهنگسازی  خود دارند پیکج دومی در نظر گرفته شده که شامل ساخت یک ترک موسیقی + ضبط یک ساز زنده + ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ است و قیمت آهنگسازی و تنظیم در این پکیج ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد تفاوت قیمت  پکیج دوم  با اول صرفا به دلیل  استفاده از یک ساز زنده   و هم چنین میزان زمان اضافه ای است که جهت حصول یک اثر موسیقایی حرفه ای تر  صرف ساخت موسیقی می گردد. این زمان اضافه جهت ساخت صداهای ارجینال، نوشتن ارکستراسون حرفه ای و همچنین دقت بیشتر بر روی جزئیات می باشد.

خاطر نشان می گردد پکیج اول  از نظر کیفیت کم و کاستی نداشته و کاملا استاندارد می باشد پکیج دوم  صرفا برای دوستانی است که طالب کار های خاص بوده و نسبت به کار خود اهمیت ویزه ای قائل هستند.

بدیهی است هزینه سفارش آهنگسازی و تنظیم بسته به استفاده از ساز زنده و یا ضبط لاین های بیشتر وکال و یا در خواست های خاص هنرمندان قابل تغییر خواهد بود. قیمت آهنگسازی و تنظیم فوق شاما هزینه اخذ مجوز از وزارت ارشاد نمی باشد.


هزینه سفارش آهنگسازی و تنظیم در پکیج معمولی

پکیج  معمولی:

ساخت موسیقی   +   ضبط یک لاین وکال   +   میکس و مسترینگ 

 ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


هزینه سفارش آهنگسازی و تنظیم در پکیج ممتاز

پکیج ممتاز:

ساخت موسیقی + ضبط یک ساز زنده + ضبط یک لاین وکال + میکس و مسترینگ

۴٫۰۰۰٫۰۰۰


ضبط ، میکس و مسترینگ موسیقی

ضبط ، میکس و مسترینگ موسیقی از دیگر فعالیت های اصلی خانه مسترینگ می باشد. در اینجا تمامی امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و آکوستیکی و دانش فنی لازم جهت ضبط ، میکس و مسترینگ موسیقی  گرد آمده است.

قیمت میکس و مسترینگ

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات استودیویی در خانه مسترینگ تقریبا معادل نصف تا یک سوم  قیمت میکس و مسترینگ استودیو هایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت میباشد.

سفارش آهنگسازی

علی رغم قیمت پایین، کیفیت در خانه مسترینگ در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه کیفیت فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت خروجی خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با کارهای روز جهان بوده و دارای استانداردهای جهانی است. این تنها شعار نیست و با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

قیمت میکس در خانه مسترینگ بر اساس تعداد لاین های موجود در هر آهنگ محاسبه خواهد شد. حداقل هزینه میکس ۵۰٫۰۰۰ تومان و حداکثر هزینه میکس ۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. قیمت مسترینگ برای هر ترک موسیقی ۱۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد

قیمت میکس و مسترینگ و ضبط استودیویی در  “خانه مسترینگ” تا انتهای سال  ۱۳۹۶ به قرار زیر خواهد بود:

قیمت میکس و مسترینگ

میکس هر ترک : از ۲۵۰٫۰۰۰ تا۶۵۰٫۰۰۰ تومان(متناسب با شکل کار )

تیون وکال هر لاین : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

اضافه کردن وکال هارمونی هر لاین : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

مسترینگ هر قطعه : ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

هرساعت ضبط استودیویی : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

کلیه مراحل انجام سفارش آهنگسازی و میکس و مسترینگ در خانه مسترینگ توسط شخص من (سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

قیمت میکس و مسترینگ و سایر خدمات خانه مسترینگ علی رغم کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت، در مقایسه با سایر استودیو های حرفه ای به نصف کاهش یافته است.  خانه مسترینگ به مشتریان خود اطمینان می دهد علی رغم قیمت پایین، کیفیت کار در بالاترین حد ممکن بوده و خانه مسترینگ تا حصول نتیجه مطلوب در کنار مشتری باقی خواهد ماند. جهت اطمینان بیشتر از کیفیت خدمات ارائه شده در خانه مسترینگ، عقد قرارداد رسمی نیز امکان پذیر می باشد.