خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

آهنگسازی و تنظیم ارزان

آهنگسازی و تنظیم ارزان

آهنگسازی و تنظیم ارزان ولی با کیفیت وجه تمایز خانه مسترینگ از بسیاری از استودیو هاست. قیمت آهنگسازی  و تنظیم متاثر از عوامل زیادی است.  از آن جمله کیفیت موسیقایی اثر، استفاده از ساز زنده و کیفیت استودیوی ضبط و در نهایت کیفیت میکس و مسترینگ. در واقع قیمت آهنگسازی و تنظیم تا حد زیادی با کیفیت نهایی اثر ارتباط مستقیم دارد.البته این به آن معنا نیست که کار های ارزان قیمت تر لزوما بی کیفیت هستند بلکه باید به این نکته توجه کرد که کیفیت  امری نسبی است و همواره در مقایسه بین دو اثر تفاوت کیفیت آشکار می شود.آهنگسازی و تنظیم ارزان

 

قیمت آهنگسازی و تنظیم ارزان خانه مسترینگ تقریبا معادل یک سوم  قیمت آهنگسازی و تنظیم در استودیوهایی با همین میزان تجهیزات و کیفیت و تخصص میباشد. علی رغم قیمت پایین، کیفیت در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچگاه  فدای قیمت نخواهد شد. در واقع کیفیت آهنگسازی و تنظیم در خانه مسترینگ قابل رقابت و مقایسه با بهترین کارهای روز  بوده و دارای استانداردهای جهانی است. با شنیدن نمونه کارهای استودیو کاملا قابل مشاهده است.

قیمت آهنگسازی و تنظیم در پایه ای ترین شکل خود  ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان است.

این هزینه  شامل ساخت   موسیقی (بدون ساز زنده، ضبط وکال و میکس و مسترینگ)  می باشد. در صورتی که ضبط وکال و میکس و مسترینگ هم در محل “خانه مسترینگ” انجام پذیرد کل کار مشمول تخفیف شده و هزینه اثر نهایی که شامل یک ترک موسیقی بعلاوه ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ می باشد  ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود.

برای هنرمندانی که حساسیت زیادی بر روی کیفیت موسیقایی کار خود دارند پیکج دومی در نظر گرفته شده که شامل ساخت یک ترک موسیقی + ضبط یک ساز زنده + ضبط یک لاین وکال و میکس و مسترینگ است و قیمت آهنگسازی و تنظیم در این پکیج ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد تفاوت قیمت  پکیج دوم  با اول صرفا به دلیل  استفاده از یک ساز زنده   و هم چنین میزان زمان اضافه ای است که جهت حصول یک اثر موسیقایی حرفه ای تر  صرف ساخت موسیقی می گردد. این زمان اضافه جهت ساخت صداهای ارجینال، نوشتن ارکستراسون حرفه ای و همچنین دقت بیشتر بر روی جزئیات می باشد.

خاطر نشان می گردد پکیج اول  از نظر کیفیت کم و کاستی نداشته و کاملا استاندارد است و دلیل وجود پکیج دوم  صرفا آن دسته از هنرمندان هستند  که به دنبال کار های خاص بوده و نسبت به کار خود اهمیت ویزه ای قائل هستند.

بدیهی است قیمت آهنگسازی و تنظیم بسته به استفاده از  تعداد بیشتر ساز زنده و یا ضبط لاین های بیشتر وکال و یا در خواست های خاص هنرمندان قابل تغییر خواهد بود. قیمت آهنگسازی و تنظیم فوق شاما هزینه اخذ مجوز از وزارت ارشاد نمی باشد.


قیمت آهنگسازی و تنظیم در پکیج معمولی

پکیج  ویژه:

ساخت موسیقی   +   ضبط یک لاین وکال   +   میکس و مسترینگ   

  ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان

 


قیمت آهنگسازی و تنظیم در پکیج ممتاز

پکیج دوم:

ساخت موسیقی + ضبط یک ساز زنده + ضبط یک لاین وکال + میکس و مسترینگ

۲٫۵۰۰٫۰۰۰


 

شروع پروژه پس از برقراری تماس  و انجام صحبت های اولیه پیرامون سبک موسیقی و ترانه  و پس از امضا قرارداد رسمی و پیش پرداخت صورت می پذیرد.

آهنگسازی و تنظیم توسط شخص من(سرمددهنادی) انجام می پذیرد.

در  استودیو خانه مسترینگ

آهنگسازی و تنظیم  در انواع سبک‌های غربی(پاپ، راک، کلاسیک و دنس ) انجام می پذیرد و امکانات سخت افزاری نظیر سینتی سایز YAMAHA MONTAGE8 و ارنجر YAMAHA TYROS 5  به همراه مجموعه‌ای از با کیفیت ترین SOUND LIBRARY های موجود در بازار جهت حصول نتیجه مطلوب گردآوری گردیده است و همچنین به دلیل فراهم بودن امکانات ضبط با کیفیت، ضبط اکثر  سازها به صورت زنده نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است خانه مسترینگ مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار دارد که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می باشد.

هزینه آهنگسازی و تنظیم ارزان در خانه مسترینگ به صورت مرحله ای دریافت می گردد که جزئیات آن در قرار داد قابل مشاهده است. کلیه مراحل آهنگسازی و تنظیم توسط شخص من (سرمد دهنادی) انجام می پذیرد.

جهت دانلود نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط همکاری با خانه مسترینگ در زمینه آهنگسازی و تنظیم اینجا کلیک کنید.

آهنگسازی و تنظیم ارزان در خانه مسترینگ به دلیل درک نیاز امروز جامعه  می باشد.