خانه مسترینگ

خانه مسترینگ

استودیوی شخصی سرمد دهنادی

تدریس خصوصی موسیقی و هزینه های مرتبط

تدریس خصوصی موسیقی

تدریس خصوصی موسیقی در خانه مسترینگ  برگرفته از دوره Music Production  در دانشگاه Berklee است.

نکته۱: جلسات تدریس خصوصی موسیقی به صورت یکبار در هفته برگزار می گردد و  هزینه هر ۴ جلسه در جلسه اول دریافت می گردد.

نکته۲: در صورتی که هنرجو هزینه هر یک از دوره های چهارگانه گانه تدریس خصوصی موسیقی را به صورت یکجا در ابتدای دوره پرداخت نماید مشمول ۱۰ درصد تخفیف میگردد.

نکته۳: برای هر هنرجو یک جلسه جهت دیدار حضوری و آشنایی با نحوه کار و محل استودیو در نظر گرفته شده است. شرکت در این جلسه کاملا رایگان خواهد بود.

نکته۴: هر گاه هنرجو یی که کل مبلغ دوره  تدریس خصوصی موسیقی را به صورت یکجا پرداخت کرده، در میانه دوره به هر دلیل از ادامه دوره منصرف گردد  هزینه جلسات استفاده شده بدون در نظر گرفتن تخفیفات از کل مبلغ کسر، و مابقی به هنرجو عودت داده می شود.

هزینه دوره های آموزشی چهارگانه تدریس خصوصی موسیقی  و تعداد جلسات این دوره به شرح زیر می باشد:تدریس خصوصی موسیقی

۱) هزینه جلسات دوره آهنگسازی سه ماهه و شش ماهه

هر ۴  جلسه                      ۴۰۰٫۰۰۰ تومان

۲) هزینه دوره میکس و مسترینگ

۱۲جلسه                       ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

۳)  هزینه دوره آموزشی نرم افزار آهنگسازی

۱۲ جلسه                      ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

۴)صداسازی آواز

هر ۴ جلسه                      ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

 

توضیحاتی پیرامون دوره های آموزشی آهنگسازی

تدریس خصوصی موسیقی ، برگرقته از دوره Music Production  در دانشگاه Berklee است. البته محتوای این دوره به نوعی چکیده و بومی شده دوره دانشگاه برکلی می باشد. در این دوره ها سعی بر این است تا هنرجو بدون داشتن دانش موسیقی رفته رفته با مباحث آهنگسازی و تنظیم یک اثر موسیقایی آشنا شده و در انتها توانایی ساخت آثاری قابل قبول را کسب نماید.

البته مطالب ارائه شده در این دوره ها تنها سر فصل های دانش موسیقی می باشد و هنرجو به هیچ عنوان نباید به این مطالب بسنده کرده و در پایان خود را موسیقی دان تلقی نماید. اصولا فرایند یادگیری هنر بسیار زمان بر و نیازمند تمرین و ممارست فراوان است. آهنگسازی و تنظیم هم از این قائده مستثنا نیست. حتی هنر جویی که تنها به محتوای ارائه شده در این دوره بسنده کرده به مرور زمان در خواهد یافت که تمرین و ممارست و به کار گیری مطالب فرا گرفته شده به صورت روزانه و ساخت تعداد زیادی قطعه موسیقایی به تدریج قدرتش را در ساخت اثر حرفه ای به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد به طوری که  از مقایسه کیفیت  کارهای قدیمی و جدیدش متعجب خواهد شد. اینجاست که می گویند “کار نیکو کردن از پر کردن است”.

 دوره جامع  تدریس خصوصی  موسیقی توسط شخص من(سرمد دهنادی) طراحی شده و هر گونه مشابهت اسمی یا محتوایی کپی برداری غیر مجاز می باشد.


آموزش آهنگسازی و تنظیم | آموزش میکس و مسترینگ | نحوه ثبت نام